Centra Medyczne «Twój Lekarz»: WarszawaPoznańWrocławKraków

Szybki test antygenowy na koronawirusa we Wrocławiu

Szybki test na koronawirusa daje szybki wynik w ciągu 15 minut. Test wykorzystuje wymaz pobrany z nosa lub jamy ustnej i gardła. Te testy antygenowe zostały zatwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) do wstępnej diagnostyki zakażenia SARS-CoV-2. Czułość tego testu wynosi ponad 80%, a swoistość około 97%.

Szybki test na antygen koronawirusa jest również dostępny we Wrocławiu. Test ten jest zalecany w ciągu pierwszych 5-7 dni choroby. W celu diagnozy należy pobrać wymaz z nosa lub jamy nosowo-gardłowej, a następnie umieścić go w systemie testowym. Wynik jest znany po 10-30 minutach. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że ze względu na ograniczony okres, w którym test może wykazać pozytywny wynik i niskie prawdopodobieństwo pozytywnej odpowiedzi w bezobjawowej postaci choroby, negatywny wynik nie może być wykluczony jako brak infekcji w organizmie.

Koszt szybkiego testu na koronawirusa we Wrocławiu wynosi 125 zł. Ten test oferuje szybkie i wygodne rozwiązanie diagnostyczne, pozwalające szybko podjąć niezbędne środki dla zdrowia i bezpieczeństwa osób w pobliżu.

Zapisz się na wizytę

    Może Cię zainteresować

    © 2024 Centrum medyczne Wrocław — «Twój Lekarz we Wrocławiu» | Polityka Prywatności | Polityka Cookies