Centra Medyczne «Twój Lekarz»: WarszawaPoznańWrocławKraków

O nas

Centrum medyczne «Twój Lekarz we Wrocławiu» – świadczy szereg usług
w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia różnych chorób.

Główną zasadą naszej pracy jest:

  • wysoki poziom usług medycznych;
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Jesteśmy szczerze wdzięczni za zaufanie wszystkich tym, którzy zwrócili się do nas o udzielenie pomocy medycznej, jak również wszystkim tym, którzy planują zostać naszymi klientami. Każdego dnia personel centrum medycznym dokłada wszelkich starań, aby wszystkim osobom, które zwróciły się do nas o pomoc zapewnić njwyższej jakości medyczne usługi.

Centra Medyczne «Twój lekarz» w Polsce

Personel Centrum Medycznym

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów medycznych z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Większość naszych lekarzy pochodzi z krajów byłego Związku Radzieckiego i nabyła uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza w Polsce. Nasi lekarze posługują się wieloma językami, a wiadomo, że brak bariery językowej w komunikacji pomiędzy pacjentem a lekarzem jest kluczem do skutecznej diagnozy. A prawidłowa diagnoza jest kluczem do skutecznego leczenia!

Usługi dla dorosłych i dzieci

Świadczymy szereg usług medycznych dla dzieci i dorosłych, co pozwala na zapewnienie opieki medycznej wszystkim członkom rodziny w tej samej placówce medycznej.

Naszym pacjentom oferujemy szeroki wachlarz usług: konsultacje specjalistyczne, badania laboratoryjne, testy i szczepienia; kompleksowe badania lekarskie wykonywane przez specjalistów medycyny pracy; wydawanie zaświadczeń, wniosków, zwolnień lekarskich, recept i wiele innych.

Urządzenia laboratoryjne

Partnerem diagnostycznym centrum medycznym we Wrocławiu jest Laboratorium Medyczne Synevo. Jest to jeden z największych ośrodków laboratoryjnych nie tylko w Polsce. Laboratorium Medyczne „Synevo” jest częścią europejskiej sieci laboratoriów i wchodzi w skład holdingu medycznego Medicover. Sieć laboratoriów Synevo jest reprezentowana w Niemczech, Polsce, Rumunii, Turcji, Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i posiada 95 laboratoriów w Europie. Wszystkie badania prowadzone są zgodnie z europejskimi normami jakości i zapewniają dokładną diagnozę. Gwarantujemy naszym pacjentom całkowitą anonimowość i szybkie dostarczenie wyników.

Kompleksowe podejście

W centrum medycznym pracują lekarze różnych specjalności. Pozwala to na kompleksowe podejście do leczenia chorób, osiągając synergiczny efekt. Pacjent ma możliwość uzyskania porady od specjalistów o różnych profilach w jednej placówce medycznej.

Standardy obsługi

Przy świadczeniu usług medycznych stosujemy jednolite standardy jakości europejskiej. Opieka, uwaga i indywidualne podejście do każdego pacjenta jest priorytetem w naszej pracy.
Dla nas każdy pacjent jest ważny, dlatego codziennie pracujemy nad poprawą jakości usług! Dziękujemy za wybranie centrum medycznym Twój Lekarz we Wrocławiu!

KLINIKA RÓŻANKA

KLINIKA STARE MIASTO

© 2024 Centrum medyczne Wrocław — «Twój Lekarz we Wrocławiu» | Polityka Prywatności | Polityka Cookies